WORD w Łodzi Ośrodek Terenowy w Sieradzu
Biuletyn Informacji Publicznej
InfoCar
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi 91-406, ul. Nowy Józefów 52/54
Oddział Terenowy w Sieradzu 98-200 Sieradz, ul. 3 Maja 7 tel. 43 822 62 68 fax 43 822 62 67
Oferta
Jesteś w: Strona główna » Wiadomości

Wiadomości

01-08-2016, 11:36

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego w Załęczańskim Grodzie


Pracownicy Działu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Sieradzu odwiedzili w dniach 27 i 28 lipca dzieci przebywające na wypoczynku w Załęczańskim Grodzie.

Przeprowadzono pogadanki na temat bezpiecznego wypoczynku oraz wiele konkursów wiedzy na temat przepisu ruchu drogowego pieszych i rowerzystów.

Uczestnicy kolonii "Za niebieskim mostem" mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności jazdy rowerem oraz poznania jak zachowuje się organizm człowieka będącego pod pływem alkoholu lub narkotyków, przy wykorzystaniu specjalnych okularów. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki od Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w postaci odblasków. Laureaci konkursów otrzymali również nagrody (piłki, komplety do badmintona, gry edukacyjne )

W uroczystości podsumowania szkolenia i wręczania nagród uczestniczył Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień, który życząc dzieciom bezpiecznych wakacji podziękował WORD-owi za działania edukacyjne, prowadzone w placówkach wypoczynku dla poprawy BRD.