WORD w Łodzi Ośrodek Terenowy w Sieradzu
Biuletyn Informacji Publicznej
InfoCar
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi 91-406, ul. Nowy Józefów 52/54
Oddział Terenowy w Sieradzu 98-200 Sieradz, ul. 3 Maja 7 tel. 43 822 62 68 fax 43 822 62 67
Oferta
Jesteś w: Strona główna » Wiadomości

Wiadomości

22-11-2016, 08:40

Konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy ukończyli 15 lat „TRZEŹWY ZA KIEROWNICĄ”


Kuratorium Oświaty, Wydział Ruchu Drogowego KWP w Łodzi, Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w Łodzi, Piotrkowie T., Sieradzu, Skierniewicach zapraszają do udziału w konkursie na najlepszy amatorski plakat poruszające tematykę zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ze strony nietrzeźwych kierowców samochodów.

Masz zdolności plastyczne, albo pomysł i podzielasz pogląd, że nietrzeźwi kierowcy to niebezpieczeństwo dla „normalnych" ludzi. Możesz wygrać cenną nagrodę rzeczową.

Wystarczy, że :

a) poznasz regulamin konkursu dostępny na stronach KWP Łódź: http://www.lodzka.policja.gov.pl/el1 - zakładka „KONKURS", Kuratorium Oświaty w Łodzi pod adresem ..., bądź na stronach innych współorganizatorów.

b) opracujesz plakat i zgłosisz je mailem lub listownie do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi i pod określonym hasłem (w/g wzoru podanego w regulaminie), albo opublikujesz na portalu społecznościowym przesyłając na skrzynkę WRD KWP w Łodzi link.

c) czekasz na ogłoszenie wyników..

. ... i być może odbierzesz jako nagrodę

  • Plakat do konkursu można zgłaszać do 31 marca 2017 roku. (wszystkie niezbędne informacje zawarte są w regulaminie konkursu)
  • Regulamin
  • Arkusz rejestracyjny

Wręczenie nagród odbędzie się w maju 2017 roku.

 

Zapraszamy do udziału.