WORD w Łodzi Ośrodek Terenowy w Sieradzu
Biuletyn Informacji Publicznej
InfoCar
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi 91-406, ul. Nowy Józefów 52/54
Oddział Terenowy w Sieradzu 98-200 Sieradz, ul. 3 Maja 7 tel. 43 822 62 68 fax 43 822 62 67
Oferta
Jesteś w: Strona główna » Wiadomości

Wiadomości

04-01-2017, 11:43

Akcja "Mikołaj na drodze 2016"


Pracownicy Działu BRD i Szkoleń Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Sieradzu w ścisłej współpracy z przedstawicielami Komend Powiatowych Policji przeprowadzili kolejną edycję akcji „Mikołaj na drodze", która odbyła się w dniach 6 i 10 grudnia 2016 r.

 

Udział w akcji wzięły wszystkie komendy z rejonu tj. Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Poddębice, Wieluń, Wieruszów, Pajęczno. Z okazji Mikołajek policjanci z naszego rejonu zorganizowali dla najmłodszych wiele atrakcji. Wspólnie z Mikołajem odwiedzali dzieci w szkołach, przedszkolach, czy na festynach, ucząc najmłodszych bezpiecznych zachowań na drodze oraz obdarowując je użytecznymi gadżetami. Mikołaj odwiedził również dzieci sieradzkich spółdzielców podczas zabawy choinkowej w dniu 10 grudnia w Spółdzielczym Domu Kultury. Wszyscy uczestnicy spotkań z Mikołajem otrzymali prezenty w postaci elementów odblaskowych, książeczek do kolorowania i gadżetów promujących BRD. Policyjny Mikołaj obdarowywał również kierowców kolorowymi reklamami WORD w formie zapachów samochodowych. Łącznie w akcji uczestniczyło ok. 1536 osób.

 

Dziękując wszystkim uczestnikom i organizatorom życzymy bezpiecznego korzystania z dróg i wszelkiej pomyślności w Nowym 2017 Roku. Szczególne podziękowania kierujemy do policjantów ruchu drogowego, jak zawsze niezawodnych w propagowaniu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z przebiegu akcji