WORD w Łodzi Ośrodek Terenowy w Sieradzu
Biuletyn Informacji Publicznej
InfoCar
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi 91-406, ul. Nowy Józefów 52/54
Oddział Terenowy w Sieradzu 98-200 Sieradz, ul. 3 Maja 7 tel. 43 822 62 68 fax 43 822 62 67
Oferta
Jesteś w: Strona główna » Wiadomości

Wiadomości

13-01-2010, 14:42

Akcja „Mikołaj na drodze 2010”


W dniu 7 grudnia 2009 roku pracownicy działu BRD Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Sieradzu w strojach mikołaja we współpracy z funkcjonariuszami wydziałów ruchu drogowego Komend Powiatowych Policji przeprowadzili cykliczną akcję „Mikołaj na drodze 2010"

W ramach akcji odbyto pogadanki w szkołach podstawowych wraz z konkursami znajomości przepisów ruchu pieszych i rowerzystów oraz udzielono instruktażu dla osób poruszających się rowerami. Wszyscy uczestnicy pogadanek, konkursów i instruowani rowerzyści obdarowani zostali przez mikołajów słodyczami, zestawami oświetleniowymi do rowerów, kamizelkami odblaskowymi i gadżetami promującymi bezpieczne uczestnictwo w ruchu drogowym. W Sieradzu i Wieluniu podczas akcji z udziałem lokalnych mediów była prowadzona bezpośrednia transmisja jej wybranych fragmentów.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Sieradzu, który był fundatorem nagród pragnie podziękować Komendom Powiatowym Policji i dyrektorom szkól za współpracę podczas przeprowadzania akcji. Poniżej kilka zdjęć z tej akcji, która spotkała się z bardzo miłym przyjęciem przez jej uczestników i innych użytkowników dróg.