WORD w Łodzi Ośrodek Terenowy w Sieradzu
Biuletyn Informacji Publicznej
InfoCar
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi 91-729, ul. Smutna 28
Oddział Terenowy w Sieradzu 98-200 Sieradz, ul. 3 Maja 7 tel. 43 822 62 68 fax 43 822 62 67
Oferta
Jesteś w: Strona główna » Wiadomości

Wiadomości

10-11-2010, 09:39

Sprawdzian na karte motorowerową


  9 października 2010 roku (sobota) , uczniowie spełniający ustawowe wymagania, przystąpili do sprawdzianu wiedzy i umiejętności niezbędnych do ubiegania się o wydanie karty motorowerowej. Sprawdzanie wiedzy i umiejętności prowadzone przez egzaminatorów, odbywało się w WORD w Sieradzu, ul. 3-go Maja 7. Sprawdzian rozpoczął się od części teoretycznej i po uzyskaniu pozytywnego wyniku kandydat dopuszczony był do części praktycznej. Po wykazaniu się wymaganym poziomem wiedzy i umiejętności kandydaci otrzymali wpis do karty zaliczeń z którą zgłaszali się do Dyrektora swojej szkoły.

  Uczestnictwo w sprawdzianie było nieodpłatne. Łącznie, w sprawdzianie uczestniczyło 87 kandydatów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Pozytywny wynik sprawdzianu uzyskało 39 kandydatów.

  W przeprowadzeniu sprawdzianu, pracownikom WORD w Sieradzu pomocy udzielił Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. Podobną akcję planujemy przeprowadzić na początku wakacji aby umożliwić zdobycie karty motorowerowej przez uczniów , którzy z różnych względów nie przystąpią do sprawdzianu w swojej szkole. Poniżej kilka zdjęć z przebiegu sprawdzianu.